SST25VF032B-80-4I-S2AF
Yingxinyuan Int'l(Group) Ltd.
Contact Now
SST25VF032B-80-4I-S2AF
Brand Name : Microchip Technology
Model Number : SST25VF032B-80-4I-S2AF
MOQ : 1PCS
Price : Negotiation
Payment Terms : T/T
Supply Ability : 999999+PCS
Delivery Time : 2-7 work days
MemoryType : Non-Volatile
MemoryFormat : FLASH
Technology : FLASH
MemorySize : 32Mb (4M x 8)
MemoryInterface : SPI
ClockFrequency : 80 MHz
WriteCycleTime-WordPage : 10µs
AccessTime : -
Voltage-Supply : 2.7V ~ 3.6V
OperatingTemperature : -40°C ~ 85°C (TA)
MountingType : Surface Mount
Package/Case : 8-SOIC (0.209, 5.30mm Width)
Contact Now
SST25VF032B-80-4I-S2AF
MemoryTypeNon-Volatile
MemoryFormatFLASH
TechnologyFLASH
MemorySize32Mb (4M x 8)
MemoryInterfaceSPI
ClockFrequency80 MHz
WriteCycleTime-WordPage10µs
AccessTime-
Voltage-Supply2.7V ~ 3.6V
MountingTypeSurface Mount